Порядок              ЗАТВЕРДЖЕНО:

                                                                                                 наказом № 100

                                                                                          від 15 квітня 2019 року

організації та проведення особистого прийому громадян у Якимівському
міжрайонному управлінні водного господарства

 1. Загальні положення

1.1 Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення прийому громадян у Якимівському міжрайонному управлінні водного господарства (надалі Якимівське МУВГ).

 • Особистий прийом громадян начальником управління та головним інженером, проводиться в їх робочих кабінетах в установлені Графіком особистого прийому громадян дні та години.

Особистий прийом громадян, яким присвоєно звання Герой України, Герой Радянського Союзу, Герой Соціалістичної Праці, інвалідів Великої Вітчизняної війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», проводиться першочергово.

 • Вхід громадян до адміністративного приміщення управління на особистий прийом не потребує оформлення перепустки та пред’явлення документів, що посвідчують особу.
 • Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян керівництвом управління розміщується у приймальні, та на веб-сайті Якимівського МУВГ.
 1. Організація особистого прийому громадян
 • Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва управління здійснюється секретарем за адресою: смт. Якимівка, вул. Центральна, 66, або за телефоном: (06131)6-11 -72.
 • Відповідальна за попередній запис особа — секретар у приймальні, яка проводить реєстрацію в Журналі обліку особистого прийому громадян відповідно

до вимог Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97       № 348.

Під час попереднього запису громадян на особистий прийом зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання особи, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб він звертався і яке було прийняте

 • рішення, визначаються посадова особа, структурний підрозділ, до компетенції яких належить вирішення питання, вивчаються документи, інші матеріали, що подаються громадянами для обґрунтування своїх заяв (клопотань), скарг або пропозицій (зауважень).
 • Повторний прийом особи з питання, яке вже розглядалось у Якимівському МУВГ, проводиться у разі, коли порушене громадянином питання у першому обгрунтованому зверненні, залишилося не вирішеним по суті. У разі повторного звернення громадянина вивчаються попередні, або архівні матеріали з порушеного питання, з’ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз’яснення та можлива допомога.
 • Не допускається з’ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.
 • Під час проведення особистого прийому громадян, можуть бути присутні їх представники, повноваження яких підтверджені відповідним чином, та посадові особи управління, до компетенції яких безпосередньо віднесено вирішення питання.

Присутність сторонніх осіб під час проведення особистого прийому громадян керівництвом управління не допускається.

 • У разі, якщо порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянину може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява реєструється секретарем приймальні та розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду громадянину повідомляється письмово, відповідно до чинного законодавства.

 • Секретар приймальні:

— здійснює систематичний аналіз та узагальнення звернень громадян на особистому прийомі та щоквартально інформує про це начальника Якимівського МУВГ та надає за підсумками щокварталу звіт до Басейнового управління водного господарства річок Приазов’я.

 

ГРФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН
по Якимівському міжрайонному управлінню водного господарства

№ п/п Ф.И.О.

Посада керівника органу

Дні та години прийому Місце прийому (адреса)

телефону

Наказ яким затверджено графік прийому Де та як

оприлюднюється

інформація

1. Бохон Ігор Миколайович начальник

Якимівського МУВГ

Щовівторка з 16-00 до 17-00 каб. начальника

вул.Центральна, 66 адмінбудинок ЯМУВГ

(06131)

6-11-72

Наказ Якимівського МУВГ

від 15.04.2019 р. № 100

Журнал обліку особистого прийому громадян Веб-сайт

Якимівського МУВГ

2. Зануда

Олександр Володимирович головний інженер

Щопонеділка з 16-00 до 17-00 каб. головного інженера

вул. Центральна, 66 адмінбудинок ЯМУВГ

(06131)

6-12-84

Наказ Якимівського МУВГ

від 15.04.2019 р. № 100

Журнал обліку особистого прийому громадян Веб-сайт

Якимівського МУВГ